Կանխիկի ընդունման տերմինալներով կատարվող գործարքներն արագ են, պարզ և հեշտ բոլոր Հաճախորդների համար: Դուք հնարավորություն ունեք գումար մուտքագրելու Ձեր քարտին կամ Ընթացիկ հաշվին ` առանց մասնաճյուղերում սպասելու, ընդ որում քարտային հաշվին մուտքերը կատարվում են 24/7 հիմունքով:
Հասանելիություն
Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում գործում են կանխիկի ընդունման տերմինալներ: 09:30-ից մինչև 18:00 գործում են բանկի մասնաճյուղերի հաճախորդների սպասարկման սրահներում տեղադրված տերմինալները, իսկ տերմինալներից շատերն ապահովում են 24/7 հիմունքով աշխատանք:
Կանխիկի ընդունման տերմինալի միջոցով Դուք կարող եք՝
Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում գործում են կանխիկի ընդունման տերմինալներ:
09:30-ից մինչև 18:00 գործում են Բանկի մասնաճյուղերի հաճախորդների սպասարկման սրահներում տեղադրված տերմինալները: Մասնաճյուղերի հասցեների ցանկին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Շուրջօրյա գործող կանխիկի ընդունման տերմինալների ցանկին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Համաձայն «Փողերի լվացման և ահաբեկչության ֆինանսավորման դեմ պայքարի մասին» օրենքի և Կենտրոնական բանկի պահանջով, փետրվարի 2-ից Ակբա բանկի վճարային տերմինալներով որոշ գործարքներ կատարելիս անհրաժեշտ կլինի անցնել նույնականացում։